Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Pracuj jako opiekunka seniora w Anglii!

December 10, 2022 03:19 - Dam pracę - Gliwice
4000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
York/ Anglia- opieka nad seniorem na wózku inwalidzkimWyjazd na kontrakt około 15 kwietnia w okolice miejscowość York w północnej Anglii. Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym z pięknym ogrodem na obrzeżach miasta.

Kontrakt dla opiekunki znającej angielski komunikatywnie z doświadczeniem w opiece nad osobą leżącą, wymagającą transferu (może być to doświadczenie rodzinne).

Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim. Wymaga hoistowania- pomaga przy tym opiekunka z zewnętrznej agencji, która przychodzi 4 razy w ciągu dnia. Na wizyty przychodzi również fizjoterapeuta, który będzie potrzebował asysty naszej Opiekunki.

Gotowaniem zajmuje się żona podopiecznego. Małżonkowie mają wielu znajomych i często wychodzą na spotkania. Starszy Pan uwielbia również swój ogród i jeżeli tylko pogoda temu sprzyja, lubi obserwować co i jak rośnie.

Do zadań opiekunki należy także dbanie o dom, w szczególności utrzymanie w czystości dwóch pokojów, w których najczęściej przebywa podopieczny.

Przed wyjazdem organizowane jest tygodniowe szkolenie z zakresu opieki nad seniorem w Wielkiej Brytanii- szkolenie jest bezpłatne i w pełni zorganizowane przez Promedica24. Pracując z Promedica24 nie ponosisz kosztów podróży, pobytu oraz wyżywienia w Anglii. Wynagrodzenie za miesiąc pobytu na tym kontrakcie to 1200 Funtów netto oraz w trakcie dalszej współpracy bonusy wakacyjne i świąteczne.

Wymagania:
• doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) lub doświadczenie w wolontariacie lub w pracach prospołecznych
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• gotowość do wyjazdu za granicę;
• odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.


Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 519-690-433

Zapraszamy do Oddziału Promedica24 w Gliwicach

ul. Na Piasku 3/1

Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.00

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.