Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Atrakcyjna praca w Niemczech OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 30, 2022 10:48 - Dam pracę - Gliwice
4000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Zaufało nam aż - 31.500 Opiekunek!

OFERTA WYJAZDOWA

Dla naszej podopiecznej poszukujemy opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego i gotowej do wyjazdu od 12.04. do 7.06. Pani ma 89 lat, waży 85 kg i ma 165 cm wzrostu. Podopieczna mieszka samotnie w domku w Rodgau. Podopieczna ma demencję bez objawów agresji. Porusza się za pomocą balkonika. Przy kąpaniu wymaga pomocy. Nie nosi pieluchomajtek. Nie ma problemu z zasypianiem i przesypianiem nocy. Jest osobą otwartą i kochaną. Dla opiekunki jest przygotowany osobny pokój z łazienką oraz dostęp do TV i internetu. Do dyspozycji opiekunki jest rower. Obowiązkami opiekunki będzie sprzątanie, gotowanie, towarzyszenie podopiecznej, opiekowanie się i robienie zakupów (Sklep znajduję się 10 min pieszo)

Wymagania
•Doświadczenie w opiece (Rodzinne też honorujemy)
• Średnia znajomość języka niemieckiego


Zgłoś się do nas!

Gwarantujemy:
• Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS
• Atrakcyjne zarobki
• Dodatkowe premie za polecenie Opiekunki
• Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne w trakcie pobytu za granicą
• Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego
• Szkolenia językowe i opiekuńcze
• Całodobowe wsparcie Promedica24

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Zadzwoń!

519-690-433

Bądź przyjdź
Ul. Na Piasku 3/1 Gliwice

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94.”
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.