Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Różne > Pozostałe

  Sprawdź lekarza rodzinnego w CMRyska Białystok

November 30, 2022 10:06 - Pozostałe - Białystok
100.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasze centrum medyczne w Białymstoku zapewnia kompleksową opiekę medyczną w obszarze mnogich obszarów medycznych. Wybierając prowadzone przez nas centrum Medyczne, masz gwarancję, że o Twoje zdrowie będą się troszczyli eksperci z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalną wiedzą. Nasza profesjonalna poradnia i profesjonalny personel medyczny zapewni Ci szybszy powrót do formy w komfortowym otoczeniu.
CM Ryska to komfortowa przychodnia świadcząca wielopoziomową opiekę doktora rodzinnego w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia a także dostęp do specjalistów wielu dyscyplin lekarskich.
Zapewniamy opiekę POZ dla maluszków,dorosłych i usługi pielęgniarki POZ. Dodatkowo oferujemy darmowe lekcje w Szkole Rodzenia oraz bezpieczny pomiar bilirubiny u noworodków. Naszą ważną domeną są również badania ultrasonograficzne maluchów i osób dorosłych, które wykonujemy w naszej placówce. Wykonujemy różnorodny zakres badań ultrasonograficznych począwszy od USG węzłów chłonnych , po usg w kierunku zwężenia odźwiernika skończywszy na ultrasonografii tkanek miękkich i zmian położonych powierzchownie i wielu innych. Nawiąż kontakt z prowadzonym przez nas medycznym ośrodkiem Ryska - niewątpliwie sprostamy Twoim wymogom. Zagwarantujemy ponadto pomoc w innych dziedzinach medycyny i przystępne godziny otwarcia. Jeśli potrzebujesz efektywnej konsultacji skontaktuj się z nami!
*kwota orientacyjna
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.